Blog je určen pro všechny, kteří mají rádi humor. Věřím tomu , že se vám bude můj blog líbit a budete ho pravidelně navštěvovat .
sobota 16. júna 2018
štvrtok 14. júna 2018
streda 13. júna 2018
Já nevím.......
"Já nevím, proč ta moje mě neustále sekýruje a nadává mi do volů a oslů."
"Co se, prosím tě, u vás stalo," ptá se přítel.
"Ale včera jsem si stříhal nehty na nohou a nesundal jsem
si ponožky."
"Co se, prosím tě, u vás stalo," ptá se přítel.
"Ale včera jsem si stříhal nehty na nohou a nesundal jsem
si ponožky."
Jdou 2........
Jdou dva eskymáčtí chlapci ráno do školy.
"Víš, že ráno ukazoval teploměr dva stupně nad nulou?"
povídá první.
"To je skvělé" raduje se spolužák, "třeba nás učitel pošle domů, abychom nedostali úpal!"
"Víš, že ráno ukazoval teploměr dva stupně nad nulou?"
povídá první.
"To je skvělé" raduje se spolužák, "třeba nás učitel pošle domů, abychom nedostali úpal!"
sobota 5. mája 2018
Prihlásiť na odber:
Príspevky (Atom)



